środa, 6 czerwca 2012

Piżamka

Dawno nie zamieszczałam niczego na swoim blogu, ale czas spędzony z synkiem, obserwacja jego jak się rozwija ( 3 czerwca skończył pół roczku i ma już 2 ząbki ;-) ) jest bezcenny i dlatego do maszyny zasiadam na razie tylko z potrzeby, a potrzeba była, bo Kamiluś rośnie i wyrasta z wszystkiego w błyskawicznym tempie.

Do karmienia kupiłam specjalną koszulę, która leżała w komodzie bezużyteczna (kompletnie nie funkcjonalna, ale wtedy, przed porodem tego jeszcze nie wiedziałam), za to teraz po przeróbce powstała super piżamka dla synka.

Kochane dziewczyny szyjące, mam na swojej stronie ulubione blogi do ktorych co wieczór zasiadam żeby przejrzeć, podziwiam Wasze prace, brakuje mi czasu na zostawienie komentarza, ale jesteście dla mnie inspiracją. Serdecznie pozdrawiam odwiedzające mój blog i dziękuję za ciepłe słowa :-)))
8 komentarzy:

 1. och ale ten czas strasznie szybko leci!! najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo korzystna przeróbka! Świetna piżamka.

  OdpowiedzUsuń
 3. urocza piżamka!
  czas płynie, a dzieci tak szybko rosną, zmieniają się i dostarczają tylu niezapomnianych wrażeń

  OdpowiedzUsuń
 4. To juz pół roku zleciało ?Ale szybko :)
  Pizamka sliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piżamka piękniusia :)
  a może Kamilko pokaże się nam w tej piżamce :)
  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sylwio, swietna ta pizamka! Po raz kolejny gratuluje zdolnosci manualnych i wciaz zazdroszcze, chcialabym bowiem najzwyklejszy fartuszek kuchenny, a samej mi to niestety nie wyjdzie :(

  Pozdrawim serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem jak wyglądała koszula, ale piżamka jest obłędna! Wyrzutów sumienia do braku komentarzy nie powinnaś mieć, my wiemy, że dla Ciebie ten czas jest najcenniejszy i powinnaś z niego korzystać ile się da :D
  Dziękuję, że zaglądasz i życzę Wam zdrówka i coraz więcej ząbków :)*

  OdpowiedzUsuń