czwartek, 22 grudnia 2011

Świąteczny bieżnik i najlepsze życzenia...

Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za miłe słowa i najlepsze życzenia w związku z narodzinami mojego synka :-) Dziękuję!

A teraz chciałam jeszcze pokazać bieżnik na stół adwentowo świąteczny, który jeszcze powstał zanim Kamilek się urodził. Niestety, pomimo tego, że jestem bardzo zorganizowaną osobą i zawsze na wszystko potrafiłam zorganizować czas tak teraz Synuś przeorganizował mi go kompletnie i następne moje prace będą w późniejszym czasie, bo teraz On jest najważniejszy i potrzebuje mamy :-)


Powstały też podkładki pod kubek :Na najbliższe dni świąteczne, życzę dużo radości w gronie najbliższych, świąt pachnących zieloną choinką i wszystkiego tego co najlepsze. Serdecznie pozdrawiam, Sylwia z rodzinką :-)


9 komentarzy:

 1. Życzę zdrowych ,wesołych świąt całej Waszej rodzince !!Bieżnik sliczny !Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnych i rodzinnych Świat i Szczęśliwego 2012 roku. Bardzo fajny ten bieżnik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny bieżnik, bardzo pomysłowy. Myślę, że bezczelnie zgapię ten pomysł od Ciebie :-*
  Dla Ciebie i całej, radosnej rodzinki życzenia płynące prosto z serca: spokojnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,
  niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia :)
  Oby troski życia zaginęły w mroku,
  a radość i szcęście były w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. uroczy, świąteczny bieżnik
  dla Ciebie kochana i Twojej rodzinki życzę wszystkiego najlepszego nie tylko na ten świąteczny czas, ale na każdy kolejny dzień

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych, radosnych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia!

  Bardzo podobają mi się te reniferki;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana ja życzę tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku,by pociecha zdrowa była i rozła jak na drożdżach. Bieżnik jest prześliczny!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam:) Dawno Cie nie widziałam na blogu, ale mimo to zaprosiłam Cię do zabawy - szczegóły u mnie na blogu:) Jak znajdziesz chwilkę - zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń